BOSCH AHS 70-34 nůžky na živé ploty

Nůžky na živý plot 700 W, délka lišty 700 mm, rozestup nožů 34 mm

BOSCH AHS 70-34 nůžky na živé ploty
0 600 847 K00Kód produktu:
BOSCHVýrobca:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Bosch AHS 70-34 sú mimoriadne výkonné, ľahké a odolné nožnice na živý plot, s ktorými sa aj náročná práca stane vaším hobby! Jedná sa o veľmi ergonomické a praktické náradie pre úpravu živých plotov. Vďaka optimálnemu rozstupu nožov s nimi bez problémov odstrihnete aj vetvičky s priemerom 34 mm. Predná časť pílových zubov dokonca prestrihne aj vetvičky s priemerom 38 mm. Silný motor s klzkou spojkou vám zaistí plynulú, rýchlu a efektívnu prácu. Elektronický plynulý rozbeh "Softstart" zrýchľuje motor plynulo, bez nepríjemného šklbania až do najvyšších otáčok. Inovatívne nožnice na živý plot sú vybavené ostrými nožmi brúsenými diamantom pre perfektný strih stromčekov a kríkov.

AHS 70-34 od značky Bosch sú mimoriadne bezpečné. Vlastnia priehľadný chránič rúk, ktorý zabraňuje porezaniu. Mäkká rukoväť a presne rozložená váha nožníc vás navyše núti držať vaše telo vzpriamene. Špeciálnou ochranou nožov sú chránené aj samotné nožnice, v prípade strihania pozdĺž múrov a v blízkosti zeme. Bosch AHS 70-34 nožnice na živý plot sú až o 15% ľahšie, než ostatné typy nožníc. Umožňujú tak komfortnú prácu aj v sťažených podmienkach nad hlavou.

Vyskúšajte nenahraditeľného pomocníka pre vašu záhradu a okolie domu. Praktické záhradné nožnice na živý plot AHS 70-34 od značky Bosch zastrihnú, vytvarujú a udržia váš živý plot bez jedinej chybičky!

Výhody nožníc na živý plot Bosch AHS 70-34:

  • vysoký výkon vďaka motoru s "High power" systémom
  • nízka hmotnosť, optimálne rozloženie váhy, ergonomický dizajn s pohodlnou rukoväťou - ľahká a rýchla práca aj vo vyšších polohách
  • optimálny rozstup nožov - možnosť strihania vetvičiek s väčším priemerom
  • priehľadný chránič rúk
Súčasťou dodávky je aj kryt na nože.
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů