BOSCH AHS 65-34 nůžky na živé ploty

nůžky na živý plot 700 W, lišta 650 mm, rozestup 34 mm

BOSCH AHS 65-34 nůžky na živé ploty
0 600 847 J00Kód produktu:
BOSCHVýrobca:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Bosch AHS 65-34 sú mimoriadne praktické nožnice na živý plot, s ktorými bude pre vás radosť pracovať! Jedná sa o veľmi ľahké a ergonomické náradie pre úpravu živých plotov. Vďaka optimálnemu rozstupu nožov s nimi bez problémov odstrihnete aj vetvičky s priemerom 34 mm. Predná časť pílových zubov dokonca prestrihne vetvičky s priemerom 38 mm. Silný motor s klzkou spojkou vám zaistí plynulú, rýchlu a efektívnu prácu. Ostré nože brúsené diamantom zase perfektný strih a dokonale ostrihaný živý plot.

AHS 65-34 od značky Bosch sú mimoriadne bezpečné a dbajú o vaše zdravie. Priehľadný chránič rúk, mäkká rukoväť a presne rozložená váha nožníc vás chráni pred porezaním a navyše vás núti držať vaše telo vzpriamene. Špeciálnou ochranou nožov sú chránené aj samotné nožnice, v prípade strihania pozdĺž múrov a v blízkosti zeme. Bosch AHS 65-34 nožnice na živý plot sú až o 15% ľahšie, než ostatné typy nožníc. Umožňujú tak komfortnú prácu aj v sťažených podmienkach a nad hlavou.

Vyskúšajte dokonalého záhradného pomocníka, s ktorým vám pôjde práca od ruky. Praktické záhradné nožnice na živý plot AHS 65-34 od značky Bosch vám umožnia urobiť z vašej záhrady svoj vlastný osobný raj na zemi!

Výhody nožníc na živý plot Bosch AHS 65-34:

  • vysoký výkon vďaka motoru s "High power" systémom
  • nízka hmotnosť, optimálne rozloženie váhy, ergonomický dizajn s pohodlnou rukoväťou - ľahká a rýchla práca aj vo vyšších polohách
  • optimálny rozstup nožov - možnosť strihania vetvičiek s väčším priemerom
  • priehľadný chránič rúk
Súčasťou dodávky je aj kryt na nože.
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Metabo HS 8765

Metabo HS 8765

208.4 €Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BOSCH AHS 65-34

Metabo HS 8765

Metabo HS 8765

208.4 €