BOSCH AHS 48 LI aku nůžky na živý plot

řezná délka 480 mm, rozestup nožů 15 mm, 1x ak Li-ion 18V/1,3 Ah

BOSCH AHS 48 LI aku nůžky na živý plot
0 600 849 000Kód produktu:
BOSCHVýrobca:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Bosch AHS 48 LI sú inovatívne aku nožnice na živý plot so špeciálnou odľahčenou konštrukciou. Tieto záhradné nožnice sú napájané akumulátorovou batériou bez samovoľného vybíjania, takže sú vždy pripravené na akciu! Navyše odpadá nepríjemná manipulácia s nabíjacím káblom alebo vdýchnutie nebezpečných splodín. Vyskúšajte revolučné aku nožnice na živý plot od značky Bosch, ktoré vám uľahčia prácu a docielite s nimi vždy perfektný výsledok.

AHS 48 LI sú vybavené elektronickým antiblokovacím systémom, ktorý umožňuje plynulé strihanie aj za veľmi sťažených podmienok. Tento typ aku nožníc na živý plot s rozstupom zubov 15 mm je vhodný pre úpravu menších a stredne veľkých kríkov a stromčekov. Vďaka optimálnemu rozloženiu hmotnosti a ergonomickému dizajnu je zaistená komfortná, rýchla a nenáročná práca.

AHS 48 LI od značky Bosch vlastnia nože vybrúsené diamantom a laserom pre dosiahnutie dokonalého výsledku strihu. Vysoko výkonná Lítium-iónová batéria bez pamäťového efektu umožňuje mimoriadne jednoduchú prácu aj za okolností, kedy by to ostatné nožnice na plot dávno vzdali.

Ak chcete to najlepšie na trhu, neváhajte a kúpte si výborného pomocníka pre úpravu živého plota. Akumulátorové nožnice na živý plot od značky Bosch sa jednoducho oplatia!

Výhody aku nožníc na živý plot Bosch AHS 48 LI:

  • akumulátorová batéria - výkonná, bez manipulácie s káblom atď.
  • elektronický antiblokovací systém - pre plynulé strihanie
  • vhodné pre úpravu menších a stredne veľkých kríkov a stromčekov
  • až o 30% nižšia hmotnosť, ergonomický dizajn, vyvážená konštrukcia
Súčasťou dodávky je akumulátor Li-ion 18V / 1,3 Ah, nabíjačka AL 2204 CV (3 h).
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů