BLACK+DECKER BEG220 uhlová brúska 900W

Kód: BEG220
Značka: BLACK+DECKER
€52,75 €52,75 / 1 ks
Skladom
Možnosti doručenia
uhlová brúska 900 W, kotúč 125 mm, plynulý štart

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s BEG220 obsahuje
  • 1x prídavná rukoväť
  • 1x ochranný kryt
  • 1x montážny kľúč

Uhlová brúska Black & Decker BEG220 s ľahkou a obratnou konštrukciou je ideálnym pomocníkom pre domáce opracovanie kovu a muriva alebo povrchovej úpravy dreva. Do uhlové brúsky BEG220 možno upnúť brúsne alebo rezné kotúče s maximálnym priemerom 125 mm. Pre zvýšenie bezpečnosti užívateľov je brúska vybavená sadou užitočných funkcií ako plynulý rozbeh pri začatí práce alebo ochrana proti opätovnému spusteniu (pri výmene kotúča alebo pri výpadku prúdu). Ponúkaná variant uhlové brúsky Black+Decker je dodávaná v originálnej kartónovej krabici s ochranným krytom (rýchloupínacie) a prídavnou rukoväťou.

Vylepšený výkon motora
Uhlová brúska BEG220 je vybavená vylepšeným motorom s príkonom 900 W, ktorý tak umožňuje väčšie zaťaženie a zároveň vyššiu odolnosť v kritických situáciách, kedy nedochádza k poklesu otáčok. Práca s brúskou je tak rýchlejšie a plynulejšie.

Plynulý štart bez vibrácií
Užitočnou funkciou tejto brúsky je systém pozvoľného nábehu otáčok, ktorý zabraňuje nežiaducemu trhnutie rúk pri spustení a zlepšuje tak ovládateľnosť a bezpečnosť práce. Pre zvýšenie bezpečnosti je vybavená tiež ochranou proti nechcenému spusteniu.

Úzke telo z jedného kusu
Pozdĺžne nedelené telo z jedného kusu zvyšuje robustnosť celej konštrukcie a umožňuje presnejšie porovnaní s osou, ktorá zabraňuje pohybu súčiastok vnútri brúsky, čím sa významne zvyšuje celková životnosť náradia.

Kryt kotúča s rýchloupínaním
Ochranný kryt kotúča s rýchloupínaním ponúka rýchle nastavenie optimálnej polohy, čím uľahčuje manipuláciu z brúskou a zvyšuje bezpečnosť práce. Tomu napomáha tiež bočnú rukoväť, ktorá je ľahko nastaviteľná v troch polohách.

Dodatočné parametre

Kategória: Uhlové brúsky
Záruka: 2 roky
Aretace: ano
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Bezpečnostní spínač: ne
Délka napájecího kabelu: 2
Hmotnost nářadí: 1.8 kg
Jmenovitý příkon: 900 W
Plynulý rozběh: ano
Průměr kotouče: 125 mm
Regulace výkonu: ne
Typ spínače: Aretační
Upínání nástroje: M14
Volnoběžné otáčky: 12000 ot/min
Závit na vřetenu: M14

Americká značka Black+Decker spadá pod koncern Stanley Black&Decker a v současností patří mezi největší výrobce elektrického ručního nářadí na světě. Z původně americké firmy se vyvinula globální výrobní a obchodní společnost působící celosvětově ve více než 30 zemích a zaměstnávající přes 56 tisíc zaměstnanců. Výrobky firmy Black+Decker jsou inovativní, nabízejí široký výběr produktů a společně s tím i výborný poměr ceny a kvality.