BLACK and DECKER GTC3655L aku nůžky na živý plot

Aku nůžky s řeznou délkou 550 mm, rozestup nožů 22mm

BLACK and DECKER GTC3655L aku nůžky na živý plot
GTC3655LKód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GTC3655L sú akumulátorové nožnice na živý plot, s ktorými sa vám podarí udržiavať vašu záhradu v skvelom stave po celý rok. Aku nožnice GTC3655L využívajú ako zdroj energie batériu s inovatívnou technológiou LI-ion, ktorá je známa svojimi nespornými kvalitami. Nedochádza s ňou totiž k samovybíjaniu, takže je vždy pripravená k výkonu. S výbornými akumulátorovými nožnicami na živý plot dosiahnete vždy skvelé výsledky a práca s nimi vás bude baviť!
 
Pomerne nízka hmotnosť spoločne s mäkkou rukoväťou robí záhradné nožnice GTC3655L pohodlnými, ľahko ovládateľnými a komfortnými. Asymetrické dvojčinné nože vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach a nikdy vás nesklamú. Váš živý plot tak dostane dĺžku, výšku, šírku a tvar podľa vašich predstáv. Zaobstarajte si skvelú novinku pre všetkých zapálených záhradkárov od značky Black and Decker a tešte sa z upravenej záhrady a krásneho okolia vášho domu.

Záhradné nožnice Black and Decker GTC3655L vlastnia robustnú, kvalitnú a ergonomickú konštrukciu. Vďaka svojim skvelým vlastnostiam sú tieto aku nožnice vhodné pre každého záhradkára. Nízka cena a príťažlivý dizajn tohto nevyhnutného záhradného pomocníka sú tiež nadmieru lákavé! Pohodlná konštrukcia úchopu a držanie prednej rukoväti po celom obvode nožníc zaistí jednoduchosť ovládania. Praktický úchop s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou ušetrí zbytočnú prácu, zefektívni a zrýchli ju.

GTC3655L vlastní obojručne ovládateľný spínač, ktorý zabráni nechcenému spusteniu, čím dbá o vašu bezpečnosť. Neváhajte a objednajte si inovatívne aku nožnice Black and Decker na živý plot, ktoré šetria váš čas, energiu, peniaze a je na nich vždy spoľahnutie! Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné akumulátorové nožnice na živý plot Black and Decker GTC1850LFC, bez ktorých sa pri úpravách kríkov, stromčekov a živých plotov vo vašej záhrade jednoducho nezaobídete!

Výhody akumulátorových nožníc na živý plot Black and Decker GTC3655L:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • napájanie pomocou akumulátora s inovatívnou technológiou LI-ion
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
Součástí dodávky:
nabíječka, 1x aku článek Li-Ion 36V 1,3 Ah
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů