BLACK and DECKER GTC1850N aku nůžky na živý plot

Aku nůžky s řeznou délkou 500 mm, rozestup nožů 18 mm

BLACK and DECKER GTC1850N aku nůžky na živý plot
GTC1850NKód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GTC1850N sú praktické a výkonné akumulátorové nožnice na živý plot. Tento výborný pomocník pri údržbe vašej záhrady sa stane nevyhnutnou pomôckou, bez ktorej si nebudete môcť predstaviť váš život! Aku záhradné nožnice Black and Decker využívajú ako zdroj energie batériu s inovatívnou technológiou LI-ion, ktorá je známa svojimi nespornými kvalitami. Nedochádza s ňou totiž k samovybíjaniu, takže je vždy pripravená k výkonu. S novými záhradnými akumulátorovými nožnicami na živý plot budete nadmieru spokojní! Pomerne nízka hmotnosť spolu s mäkkou rukoväťou robia záhradné nožnice GTC1850N komfortnými a pohodlnými.

S GTC1850N dostane váš živý plot dĺžku, výšku, šírku a tvar vždy podľa vašich predstáv. Asymetrické dvojčinné nože vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach a vždy docielite dokonalý výsledok. Stavte na praktické aku nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré šetria váš čas, námahu a vždy odvedú prácu, za ktorú sa rozhodne nebudete musieť hanbiť!

Black and Decker GTC1850N vás prekvapia svojou robustnosťou, kvalitou a príjemnou cenou! Vďaka svojim skvelým vlastnostiam sú vhodné takmer pre kohokoľvek. Ergonomická konštrukcia úchopu a držanie prednej rukoväti po celom obvode nožníc zaistí komfort a jednoduchosť ovládania. Pohodlný úchop s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou veľmi uľahčí prácu a poteší vás navyše moderný a zároveň nadčasový dizajn týchto akumulátorových nožníc Black and Decker typu GTC1850N.

GTC1850N vlastní obojručne ovládateľný spínač, ktorý šetrí energiu a čas a zabráni nechcenému spusteniu. Inovatívne aku nožnice Black and Decker na živý plot šetria váš čas, energiu, peniaze a je na nich vždy spoľahnutie! Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné akumulátorové nožnice na živý plot Black and Decker GTC1850N, bez ktorých sa pri úpravách kríkov, stromčekov a živých plotov jednoducho nezaobídete!

Výhody akumulátorových nožníc na živý plot Black and Decker GTC1850N:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • napájanie pomocou akumulátora s inovatívnou technológiou LI-ion
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu

Součástí dodávky:
nabíječka, 1x aku článek NiCd 18V 1,5 Ah

Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů