BLACK and DECKER GTC1850L aku nůžky na živý plot

Aku nůžky na živý plot, délka lišty 500 mm, 18 V, 1,5 Ah

BLACK and DECKER GTC1850L aku nůžky na živý plot
GTC1850LKód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GTC1850L sú mimoriadne praktické a výkonné akumulátorové nožnice na živý plot. So záhradnými nožnicami od značky Black and Decker vám pôjde práca od ruky! Aku nožnice GTC1850L využívajú ako zdroj energie batériu s inovatívnou technológiou LI-ion, ktorá je známa svojimi nespornými kvalitami. Nedochádza s ňou totiž k samovybíjaniu, takže je vždy pripravená k výkonu. S výbornými akumulátorovými nožnicami na živý plot dosiahnete vždy skvelé výsledky!

 Pomerne nízka hmotnosť spolu s mäkkou rukoväťou robia záhradné nožnice GTC1850L komfortnými a pohodlnými. Váš živý plot dostane dĺžku, výšku, šírku a tvar podľa vašich predstáv. Asymetrické dvojčinné nože vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach a nikdy vás nesklamú. Stavte na praktické aku nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré šetria váš čas, námahu a vždy odvedú prácu, za ktorú sa rozhodne nebudete musieť hanbiť!

Konštrukcia nožníc Black and Decker GTC1850L je robustná, kvalitná a ergonomická. Poteší vás tiež príjemná cena a príťažlivý dizajn tohto nevyhnutného záhradného pomocníka!Vďaka svojim skvelým vlastnostiam sú aku nožnice vhodné takmer pre kohokoľvek. Komfortná konštrukcia úchopu a držania prednej rukoväti po celom obvode nožníc zaistí pohodlie a jednoduchosť ovládania. Praktický úchop s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou ušetrí zbytočnú prácu.

GTC1850L vlastní obojručne ovládateľný spínač, ktorý zabráni nechcenému spusteniu, čím dbá o vašu bezpečnosť. Inovatívne aku nožnice Black and Decker na živý plot šetria váš čas, energiu, peniaze a vždy je na nich spoľahnutie! Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné akumulátorové nožnice na živý plot Black and Decker GTC1850L, bez ktorých sa pri úpravách kríkov, stromčekov a živých plotov jednoducho nezaobídete!

Výhody akumulátorových nožníc na živý plot Black and Decker GTC1850L:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • napájanie pomocou akumulátora s inovatívnou technológiou LI-ion
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
Součástí dodávky:
nabíječka, 1x aku akumulátor Li-Ion 18V 1,5 Ah
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BLACK AND DECKER GTC1850L