BLACK and DECKER GTC1445L aku nůžky na živý plot

Aku nůžky s řeznou délkou 450 mm, rozestup nožů 18 mm

BLACK and DECKER GTC1445L aku nůžky na živý plot
GTC1445LKód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GTC1445L sú mimoriadne výkonné akumulátorové nožnice na živý plot, s ktorými dostane vaša záhrada vzhľad ako z ukážkového katalógu! Jedinečné praktické záhradné nožnice využívajú ako zdroj energie batériu s inovatívnou technológiou LI-ion, ktorá je známa svojimi nespornými kvalitami. Nedochádza s ňou totiž k samovybíjaniu, takže je vždy pripravená k výkonu. S novými záhradnými aku nožnicami od značky Black and Decker, ich inovatívnou konštrukciou, vysokým výkonom a ostatnými kvalitami budete nadmieru spokojní! Pomerne nízka hmotnosť spolu s mäkkou rukoväťou robia záhradné nožnice GTC1445L komfortnými a pohodlnými.

S GTC1445L dostane váš živý plot dĺžku, výšku, šírku a tvar vždy podľa vašich predstáv. Asymetrické dvojčinné nože vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach a vždy docielite dokonalý výsledok. Stavte na praktické aku nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré šetria váš čas, námahu a vždy odvedú prácu, za ktorú sa rozhodne nebudete musieť hanbiť!

Black and Decker GTC1445L sú kvalitné, cenovo dostupné a tiež mimoriadne obľúbené medzi všetkými druhmi záhradkárov! Ergonomická konštrukcia úchopu a držanie prednej rukoväti po celom obvode nožníc zaistí komfort a jednoduchosť ovládania. Pohodlný úchop s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou veľmi uľahčí prácu a poteší vás navyše moderný a zároveň nadčasový dizajn týchto akumulátorových nožníc Black and Decker.

GTC1445L vlastní obojručne ovládateľný spínač, ktorý šetrí energiu a čas a zabráni nechcenému spusteniu. S inovatívnymi aku nožnicami Black and Decker získate nepostrádateľného pomocníka pre údržbu vášho živého plotu. Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné akumulátorové nožnice na živý plot Black and Decker GTC1445L, bez ktorých sa pri úpravách kríkov, stromčekov a živých plotov jednoducho nezaobídete!

Výhody akumulátorových nožníc na živý plot Black and Decker GTC1445L:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • napájanie pomocou akumulátora s inovatívnou technológiou LI-ion
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
Součástí dodávky:
nabíječka, 1x aku článek Li-ion 14,4V 1,1 Ah
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů