BLACK and DECKER GT6530 nůžky na živý plot

nůžky 650 W, lišta 650 mm, rozestup nožů 30 mm

BLACK and DECKER GT6530 nůžky na živý plot
GT6530Kód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GT6530 sú praktické elektrické nožnice na živý plot vyznačujúce sa inovatívnou technológiou, vysokým výkonom, jednoduchou manipuláciou, bezpečnosťou pri práci a výbornými výsledkami. S novými záhradnými nožnicami od značky Black and Decker bude strihanie živých plotov a ich úprava hračkou! Pomerne nízka hmotnosť spolu s inovatívnou mäkkou rukoväťou robia záhradné nožnice GT6530 komfortnými a pohodlnými. Tento model elektrických nožníc je vhodný najmä pre úpravu, strihanie, skracovanie a formovanie veľkých kríkov a stromčekov.
S GT6530 dostane váš živý plot vždy požadovaný tvar a to rýchlo a jednoducho. Asymetrické dvojčinné nože vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach a vždy docielite dokonalý výsledok. Stavte na elektrické nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré šetria váš čas, námahu a vždy odvedú prácu, za ktorú sa rozhodne nebudete musieť hanbiť!

Black and Decker GT6530 sú veľmi praktickým a obľúbeným typom záhradných nožníc. Môže za to predovšetkým kvalita, cenová dostupnosť a fakt, že sú vhodné pre každého! Ergonomická konštrukcia úchopu a držania prednej rukoväti po celom obvode nožníc zaistí komfort a jednoduchosť ovládania. Asymetrické ostrie a kvalitný kovový nôž znižujú vibrácie a poskytujú dokonalý a presný strih. Pohodlný dizajn s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou veľmi uľahčí prácu a poteší vás navyše moderný a zároveň nadčasový dizajn elektrických nožníc Black and Decker.

GT6530 vlastní obojručne ovládateľný spínač, ktorý šetrí energiu a čas a zabráni nechcenému spusteniu. Oceníte aj praktickú príchytku kábla, ktorá robí z elektrických nožníc na živý plot bezpečného a nenahraditeľného pomocníka pri úprave živých plotov. Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné elektrické nožnice na živý plot Black and Decker GT6530, ktoré sa stanú nepostrádateľným pomocníkom pri úprave vašej záhrady!

Výhody elektrických nožníc na živý plot Black and Decker GT6530:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • určené pre úpravu veľkých živých plotov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
  • praktická príchytka kábla - zvyšuje bezpečnosť pri práci
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.MAKITA UH5570

MAKITA UH5570

104.4 €Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BLACK AND DECKER GT6530

MAKITA UH5570

MAKITA UH5570

104.4 €