BLACK and DECKER GT6026 nůžky na živý plot

Elektrické nůžky na živý plot, délka lišty 600 mm, 650 W

BLACK and DECKER GT6026 nůžky na živý plot
GT6026Kód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GT6026 sú mimoriadne výkonné, pohodlné a praktické elektrické nožnice na živý plot. S inovatívnymi záhradnými nožnicami sa aj tá najťažšia práca stane vašou obľúbenou činnosťou. Tento model elektrických nožníc je vhodný najmä pre úpravu, strihanie a skracovanie veľkých kríkov a stromčekov. S GT6026 dostane váš živý plot požadovanú výšku, tvar a šírku. Vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele záhradných nožníc Black and Decker GT6026 vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach. Stavte na elektrické nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré šetria váš čas, námahu a vždy odvedú prácu, s ktorou budete nadmieru spokojní!

Black and Decker GT6026 je veľmi praktickým typom záhradných nožníc. Je totiž kvalitný, cenovo dostupný a vhodný pre každého! Vďaka svojim parametrom, sú tieto elektrické záhradné nožnice odolné, robustné a veľmi spoľahlivé. Úplne nová konštrukcia úchopu a držania prednej rukoväti po celom obvode nožníc zaistí komfort a jednoduchosť ovládania. Asymetrické ostrie a kvalitný kovový nôž znižujú vibrácie a poskytujú dokonalý a presný strih. Pohodlný dizajn s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou a čepeľou spĺňa všetky ergonomické kritériá. Nenáročná manipulácia a bezpečnosť je vďaka masívnemu prednémukrytu so záhradnými nožnicami od značky Black and Decker  zaručená.
 
GT6026 vlastní obojručne ovládateľný spínač, ktorý šetrí energiu a čas a zabráni nechcenému spusteniu. Oceníte aj praktickú príchytku kábla, ktorá robí z elektrických nožníc na živý plot bezpečného a nenahraditeľného pomocníka, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné elektrické nožnice na živý plot Black and Decker typ GT6026, s ktorými bude váš živý plot bez jedinej chybičky!

Výhody elektrických nožníc na živý plot Black and Decker GT6026:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • určené pre úpravu veľkých živých plotov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
  • praktická príchytka kábla - zvyšuje bezpečnosť pri práci
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Metabo HS 45

Metabo HS 45

141.3 €Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BLACK AND DECKER GT6026

Metabo HS 45

Metabo HS 45

141.3 €