Odoslať odkaz známemu
Položky označené symbolom * sú povinné.
Vaše meno: *
E-mail príjemcu: *
Vaša správa:


Položiť otázku predavačovi
Položky označené * jsou povinné.
Vaše meno:
E-mail: *
Text otázky: *:


BLACK and DECKER GT5055 nůžky na živý plot

Elektrické nůžky na živý plot, délka lišty 550 mm, příkon 500 W

GT5055 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Skladom u dodávateľa
3-5 dnů
  
Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
76,80 € 

 

Kúpiť kusov:


Black and Decker GT5055 sú kvalitné elektrické nožnice na živý plot, ktoré vás zaujmú svojou praktickosťou a s ich pomocou urobíte z vašej záhrady miesto, kam sa budete vždy radi vracať. Výkonné elektrické nožnice sú vhodné najmä pre úpravu stredne veľkých kríkov a stromčekov. S GT5055 dostane váš živý plot výšku, tvar a podobu, akú budete chcieť. Vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele záhradných nožníc Black and Decker urobí aj z namáhavej práce v zle dostupných miestach obľúbenú činnosť. Vyskúšajte elektrické nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré ušetria váš čas, námahu a vždy odvedú skvelú prácu!

Black and Decker GT5055 sú kvalitné, cenovo dostupné a vhodné úplne pre každého záhradníka! Vďaka svojim parametrom sú elektrické záhradné nožnice odolné, robustné a veľmi jednoduché na ovládanie. Šikmé ostrie a kvalitný kovový nôž sa stará o dokonalý a presný strih, takže budete s výsledkom svojej práce vždy nadmieru spokojní. Pohodlný dizajn s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou a čepeľou spĺňa všetky ergonomické opatrenia. Komfortná a nenáročná manipulácia je teda zaručená.

GT5055 vlastní tiež obojručne ovládateľný spínač, ktorý ušetrí námahu a čas a zabráni nechcenému spusteniu. Oceníte aj nevyhnutnú príchytku kábla, ktorá robí z elektrických nožníc na živý plot bezpečný a praktický nástroj, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Zaobstarajte si kvalitné, presné a pohodlné elektrické nožnice na živý plot Black and Decker, s ktorými sa vaša záhrada stane pozemským rajom!

Výhody elektrických nožníc na živý plot Black and Decker GT5055:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • určené pre úpravu stredne veľkých živých plotov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
2.8 Kg Hmotnost
55 cm Délka čepele
22 mm Rozestup nožů
500 W Příkon
1835 ot/min Počet volnoběžných zdvihů

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k BLACK AND DECKER GT5055