BLACK and DECKER GT5055 nůžky na živý plot

Elektrické nůžky na živý plot, délka lišty 550 mm, příkon 500 W

BLACK and DECKER GT5055 nůžky na živý plot
GT5055Kód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GT5055 sú kvalitné elektrické nožnice na živý plot, ktoré vás zaujmú svojou praktickosťou a s ich pomocou urobíte z vašej záhrady miesto, kam sa budete vždy radi vracať. Výkonné elektrické nožnice sú vhodné najmä pre úpravu stredne veľkých kríkov a stromčekov. S GT5055 dostane váš živý plot výšku, tvar a podobu, akú budete chcieť. Vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele záhradných nožníc Black and Decker urobí aj z namáhavej práce v zle dostupných miestach obľúbenú činnosť. Vyskúšajte elektrické nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré ušetria váš čas, námahu a vždy odvedú skvelú prácu!

Black and Decker GT5055 sú kvalitné, cenovo dostupné a vhodné úplne pre každého záhradníka! Vďaka svojim parametrom sú elektrické záhradné nožnice odolné, robustné a veľmi jednoduché na ovládanie. Šikmé ostrie a kvalitný kovový nôž sa stará o dokonalý a presný strih, takže budete s výsledkom svojej práce vždy nadmieru spokojní. Pohodlný dizajn s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou a čepeľou spĺňa všetky ergonomické opatrenia. Komfortná a nenáročná manipulácia je teda zaručená.

GT5055 vlastní tiež obojručne ovládateľný spínač, ktorý ušetrí námahu a čas a zabráni nechcenému spusteniu. Oceníte aj nevyhnutnú príchytku kábla, ktorá robí z elektrických nožníc na živý plot bezpečný a praktický nástroj, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Zaobstarajte si kvalitné, presné a pohodlné elektrické nožnice na živý plot Black and Decker, s ktorými sa vaša záhrada stane pozemským rajom!

Výhody elektrických nožníc na živý plot Black and Decker GT5055:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • určené pre úpravu stredne veľkých živých plotov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.BOSCH AHS 45-16

BOSCH AHS 45-16

58.6 €Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BLACK AND DECKER GT5055

BOSCH AHS 45-16

BOSCH AHS 45-16

58.6 €