BLACK and DECKER GT5026 nůžky na živý plot

Elektrické nůžky na živý plot, délka lišty 500 mm, rozestup nožů 26 mm

BLACK and DECKER GT5026 nůžky na živý plot
GT5026Kód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GT5026 sú výkonné, praktické a inovatívne elektrické nožnice na živý plot. S týmito záhradnými nožnicami sa vám podarí udržiavať vašu záhradu a prostredie okolo domu bez jedinej chybičky. Tento model elektrických nožníc je vhodný najmä pre úpravu, strihanie a skracovanie veľkých kríkov a stromčekov. S GT5026 dostane váš živý plot požadovanú výšku, tvar a šírku. Vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele záhradných nožníc Black and Decker GT5026 vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach. Stavte na elektrické nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré šetria váš čas, námahu a vždy odvedú prácu, s ktorou budete nadmieru spokojní!

Black and Decker GT5026 je novým typom elektrických záhradných nožníc. Je kvalitný, cenovo dostupný a vhodný pre každého správneho záhradkára! Vďaka svojim parametrom, sú tieto elektrické záhradné nožnice praktické, spoľahlivé a bezpečné. Pohodlné a ergonomické riešenie konštrukcia spoločne s nízkou váhou zaisťujú komfort a jednoduchosť ovládania. Laserovo vytvarované nože s diamantovým naostrením dodávajú vašej práci rýchlosť, efektivitu a skvelý výsledok. Nenáročná manipulácia a bezpečnosť vďaka masívnemu prednému krytu, ktorý je navyše priehľadný, je zaručená. Kúpte si elektrické záhradné nožnice na živý plot Black and Decker GT5026 a budete milo prekvapení!
 
GT5026 vlastní všetku technológiu potrebnú pre kvalitnú, nenáročnú a rýchlu obsluhu tohto typu záhradného pomocníka. Navyše je vybavený poistkou proti neželanému kontaktu, ktorá v prípade potreby zablokuje čepeľ. GT5026 teda dbá na vašu bezpečnosť. Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné elektrické nožnice na živý plot Black and Decker typu GT5026, s ktorými bude váš živý plot ako z katalógu o krásnej záhrade!

Výhody elektrických nožníc na živý plot Black and Decker GT5026:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • určené pre úpravu veľkých živých plotov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
  • praktická príchytka kábla - zvyšuje bezpečnosť pri práci
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Metabo HS 45

Metabo HS 45

141.3 €

Metabo HS 55

Metabo HS 55

161.8 €Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BLACK AND DECKER GT5026

Metabo HS 45

Metabo HS 45

141.3 €

Metabo HS 55

Metabo HS 55

161.8 €