BLACK+DECKER GSL700 aku nůžky na trávu/keře

aku nůžky na keře 7 V, záběr 15 cm, aku 1,2 Ah + lišta na trávu 10 cm

GSL700 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednávku
u Vás 14.7.
  
Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
50,40 € 

 

Kúpiť kusov:


Balenie s GSL700 obsahuje
  • 1x lišta na trávu (šírka 10 cm)
  • 1x lišta na kríky (dĺžka 15 cm)
  • 1x nabíjačka s káblom

Black and Decker GSL700 je praktický pomocník pri práci na domácej záhrade, ktorý kombinuje dve náradia v jednom. Ide totiž o veľmi praktické aku záhradné nožnice, s ktorými možno vykonávať ako strihanie, krátenie a tvarovanie živých plotov, menších stromčekov a kríkov, tak úpravu trávnika. Aku nožnice od značky Black+Decker sú napájané pomocou integrovanej batérie s technológiou LI-ion u ktorej nedochádza k samovoľnému vybíjaniu a nožnice GSL700 sú tak vždy pripravené k práci.

Univerzálne záhradné pomocník
Vďaka konštantnému výkonu a optimálnej dĺžke čepele záhradných nožníc na živý plot a trávy Black+Decker GSL700 urobí aj z nenávidenej práce v zle dostupných miestach jednoduchý úkon s dokončením za pár minút.

Technológia aku nožníc 2v1
GSL700 vlastné dva základné pracovné nástroje. Prvý je určený pre úpravu živých plotov, kríkov a stromčekov. Druhý je zase ideálnym pomocníkom pri zastrihávanie trávy. K ich výmene pritom stačí jednoduché stlačenie tlačidla a výmenu čepeľou.

Dĺžka prevádzky až 60 minút
Akumulátorové nožnice poháňa moderný integrovaný 7V Li-Ion akumulátor, ktorý ponúka možnosť prevádzky na jedno nabitie až po dobu 60 minút. Samotné nabíjanie je potom riešené pomocou priloženej štandardnej nabíjačky.

Pohodlný ergonomický dizajn
Ergonomický dizajn, nízka hmotnosť (0,65 kg) a pohodlná rukoväť robia zo záhradných nožníc GSL700 komfortné a nepostrádateľný nástroj pri zveľaďovaní väčšiny domácich záhrad.
8 hod Doba nabíjení
8 mm Rozestup nožů
1.2 Ah Kapacita akumulátoru
15 cm Délka čepele
7 V Napětí akumulátoru
0.65 Kg Hmotnost
10 cm Šířka čepele
Kufr
Li-ion Typ akumulátoru
ne Teleskopická násada
kartonová krabice Balení
60 min Doba chodu na jedno nabití

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k BLACK AND DECKER GSL700