BLACK and DECKER EMAX32 elektrická rotační sekačka

elektrická rotační sekačka na trávu 1200 W, záběr 32 cm

BLACK and DECKER EMAX32 elektrická rotační sekačka
EMAX32Kód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker EMAX32 je praktická elektrická rotačná kosačka, s ktorou sa váš trávnik premení na dokonale upravenú plochu. Vďaka inovatívnemu vybaveniu tohto skvelého záhradného pomocníka sa dostanete aj na zle dostupné miesta a vždy tak docielite perfektný výsledok. EMAX32 vlastní pohodlnú nízku konštrukciu, s ktorou je možné sekať trávu aj v blízkosti záhradného nábytku a pod kríkmi. Ergonomický dizajn a praktická integrovaná rukoväť zaistí pohodlnú manipuláciu s elektrickou kosačkou Black and Decker. Možnosť sklápania rukoväti okamžite zmenší kosačku a tým šetrí úložný priestor. Kúpte si nenahraditeľného pomocníka pri úprave vašej záhrady, s ktorým sa každá práca stane hračkou!

Black and Decker EMAX32 je vybavená optimalizovaným zberným košom s pomerne vysokým objemom, takže pri kosení Vášho trávnika ušetríte čas a námahu. Inovatívny kôš je navyše priehľadný, čo umožňuje neustálu kontrolu jeho naplnenia. Oceníte tiež možnosť nastavenia až troch výšok kosenia. Váš trávnik tak bude vždy dokonalý, bez jedinej chybičky. Elektrická rotačná kosačka Black and Decker EMAX32 využíva elektrické napájanie cez kábel, ktorý je vybavený vysoko praktickým upínaním. Vaše bezpečie a pohodlná manipulácia je tak zaručená.

Objednajte si cenovo prijateľnú, výkonnú, praktickú a bezpečnú elektrickú rotačnú kosačku Black and Decker EMAX32, ktorej nesporné kvality ocení snáď každý záhradkár. Zaobstarajte si trávnik, ktorého dokonalý vzhľad vám budú všetci závidieť!

Výhody elektrickej rotačnej kosačky Black and Decker EMAX32:

  • pohodlná manipulácia s napájacím káblom
  • praktický zberný kôš s priehľadným povrchom s objemom až 35 l
  • ergonomický dizajn a pohodlná rukoväť
  • možnosť nastavenia troch výšok sekania - 20/40/60
  • nízka konštrukcia - sekanie i na zle dostupných miestach
  • veľmi skladná konštrukcia vďaka sklopeniu rukoväti
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů