BLACK+DECKER BL1518 akumulátor 18V (1.5 Ah)

akumulátor 18 V, Li-Ion, kapacita 1,5 Ah

BL1518 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednávku
u Vás 13.7.
  
Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
34,60 € 

 

Kúpiť kusov:


Zasúvací akumulátor Black+Decker BL1518 je najmenšia lítium-iónová batéria s kapacitou 2,0 Ah z rady PowerConnect vhodná pre všetky typy 18V dielenského a záhradného náradia Black and Decker. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je ideálny pre náradie s potrebou dobrej mobility - aku vŕtačky, aku rázové uťahovače, aku vysávače, atď.

Black+Decker 18V PowerConnect
Akumulátorová platforma Black & Decker 18V PowerConnect predstavuje obľúbený rad elektrického náradia na zvládanie kutilských úloh v domácnosti a na záhrade. Všetky batérie a nabíjačky sú vymeniteľné so všetkými nástrojmi tohto radu, z ktorých mnohé je možné zakúpiť iba ako stroje s telom (bez batérie) - to znamená, že pri nákupe ďalšieho náradia do sady môžete ušetriť zbytočné výdavky za ďalšie batérie a nabíjačky.

Batérie pre náradie do dielne aj záhradu
18V Akumulátor BL1518 s kapacitou 1,5 Ah je plne kompatibilný so všetkými záhradným a dielenským náradím výrobcu Black and Decker. Vďaka svojim nízkym rozmerom a menšej hmotnosti je prevažne vhodný pre náradie s potrebou dobrej ovládateľnosti. Veľkou prednosťou je aj využitie moderných Li-Ion článkov, ktoré už netrpia neduhmi starších generácií akumulátorových článkov.
1 ks Počet ks v balení
1.5 Ah Kapacita akumulátoru
0.3 kg Hmotnost
Pravý/Levý chod
Kufr
Bezpečnostní spojka
Li-ion Typ akumulátoru
ne Bluetooth

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k BLACK AND DECKER akumulátor 18V
Akciová ponuka Príslušenstvo Elektrické náradie Ručné náradie Kompresory a vzduchové náradie Záhradná technika Motorové stroje Čistiaca technika Obrábacie a tvarovacie stroje Zváracia technika Dom - dielňa - stavba Bazár náradie
sada zahradních aku sekaček 18 V